Brak produktów w koszyku.

Return to shop
samochód

Opady atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg, negatywnie wpływają na wygląd i stan techniczny auta. Samochód niegarażowany jest dużo bardziej narażony na uszkodzenia, zadrapania czy wgniecenia. Parkując auto przy osiedlowej ulicy, możemy nawet nie znaleźć winowajcy, który uszkodził nam samochód. Auta są bardzo wartościowe, dlatego należy o nie dbać, tak aby nie straciły zbyt dużo na wartości. 

Jak dbać o samochód?

Podstawową zasadą dbania o auto jest jego garażowanie. Dzięki temu, że samochód będzie zaparkowany w miejscu, które chroni go przed opadami deszczu, śniegu, a także przed osobami, które mogłyby go uszkodzić, będzie on w dużo lepszym stanie technicznym i wizualnym. Naprawy samochodu są bardzo kosztowne, nowe części do samochodu wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego, zamiast reperować samochód, lepiej jest ograniczyć przyczyny, z powodu których mógłby się zepsuć. Bardzo negatywny wpływ na podwozie auta ma śnieg, w szczególności sól, która jest używana do sypania jezdni w czasie zimy. Woda i sól mogą doprowadzić do korozji podwozia, co może skutkować wymianą drogich elementów. Aby tego uniknąć, lepiej jest parkować auto w suchym garażu. 

Gdzie kupić garaż?

Najniższe ceny uzyskamy, kupując garaż bezpośrednio od producenta. Pośrednicy do cen zakupu dokładają zwykle bardzo wysoką marżę, dlatego najlepiej jest poświęcić trochę czasu na odnalezienie sklepu bezpośrednio u producenta. Garaż blaszany 3×5 z montażem jest tani, solidny oraz łatwy w montażu. Te trzy kryteria sprawiają, że bardzo wiele osób decyduje się na zakup blaszanego garażu. Blaszak na pewno będzie służyć nam przez wiele lat, a jego szerokie zastosowanie sprawia, że nie musi być on jedynie miejscem na zaparkowanie auto, ponieważ może również stanowić pomieszczenie gospodarcze. Garaż blaszany możemy w każdym momencie przemalować, jeśli znudzi nam się jego kolor, a jednocześnie chcielibyśmy nieco odświeżyć jego wygląd. Specjalne farby do blachy występują w wielu kolorach, są trwałe, a do tego dobrze kryjące. Na pewno każdy świetnie poradzi sobie z montażem garażu jak i jego pomalowaniem.