Brak produktów w koszyku.

Return to shop

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym Salus

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym Salus to inteligentny system, który można zainstalować w budynku, aby monitorować i kontrolować temperaturę podłogi. System został zaprojektowany tak, aby zapewnić, że nie ma zimnych miejsc lub obszarów, do których nie może dotrzeć ciepło. Inteligentny system może być również sterowany zdalnie, co ułatwia użytkownikowi jego wyłączenie, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym Salus to innowacyjny produkt firmy Salus, holenderskiego producenta wysokiej jakości systemów grzewczych i chłodniczych. Ten inteligentny system zapewnia lepszy komfort i wydajność w domu. System Salus jest w stanie łączyć się z innymi urządzeniami w Twoim domu, takimi jak termostaty, oświetlenie, systemy bezpieczeństwa, sprzęt AGD i inne.

Starowanie ogrzewaniem podłogowym Salus — dlaczego warto? 

Ogrzewanie podłogowe to rodzaj centralnego ogrzewania instalowanego w podłodze budynku. Jest zwykle używany do ogrzewania przestrzeni życiowej, ale może być również używany do innych celów, takich jak ogrzewanie promiennikowe.

Zalety stosowania ogrzewania podłogowego to:

  • Brak konieczności stosowania grzejników. Ogrzewanie podłogowe zapewnia estetyczny wygląd i oszczędność na rachunkach za energię.
  • Może być zainstalowany w dowolnym pomieszczeniu lub obszarze z podłogą, w przeciwieństwie do grzejników, które wymagają otworów w ścianach lub suficie.
  • Pojedynczy termostat kontroluje temperaturę w całym domu, ułatwiając utrzymanie i zmniejszając zużycie energii nawet o 20%.

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym Salus — podsumowanie

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym Salus to inteligentny system, którym można sterować zdalnie. Posiada szereg czujników informujących o temperaturze w pomieszczeniu, wilgotności i jakości powietrza. Salus wykorzystuje te dane do decydowania, ile ciepła należy dostarczyć do pomieszczenia oraz kiedy należy je włączyć lub wyłączyć.