Brak produktów w koszyku.

Return to shop

Tworząc z wyobraźnią czyli niebanalne aranżacje wnętrz

Designerskie fotele są wyjątkową okazją do tego, aby stworzyć niepowtarzalne i niebanalne wnętrza. Fotel jest meblem kojarzonym z poczuciem komfortu i relaksem. Może być jednak czymś więcej niż tylko prozaicznym meblem ustawianym w salonie. Niezwykłe fasony mebli tapicerowanych potrafią w wyrafinowany sposób podrasować klimat panujący w danym pomieszczeniu. Z czasem fotele zaczęły wymykać się ze scenerii salonu i znalazły lokalizację także w innych pokojach. Ulokowanie fotela w sypialni lub pokoju dziecięcym dodaje wyjątkowego klimatu i uroku. Jest to mebel wpływający na poczucie przytulności i kształtujący przyjazną atmosferę. Na większych przestrzeniach można ulokować dwa fotele, które będą stanowiły kącik wypoczynkowy. 

Fotele mogą w wyjątkowy sposób stać się elementem dekoracyjnym wnętrza. Ustawiając stylowy uszak lub fotel na biegunach w pobliżu kominka można uzyskać znakomite miejsce do relaksacji.  Nietuzinkowe fasony foteli obitych pięknymi tkaninami są akcentem przykuwającym wzrok. O tego typu meblach można śmiało powiedzieć, że są czymś więcej niż tylko zwykłymi fotelami. O pospolitości nie ma tu mowy, ponieważ każdy mebel jest projektem na miarę działa sztuki. Wszystko jest skonstruowane  z troską o najdrobniejsze detale, aby fotel nie tylko urzekał swoim designem, ale był także meblem solidnym i trwałym. 

Salon szyty z marzeń. Fotele, które zachwycają

Miękkie fotele zapewniają wyjątkowy komfort. Doskonale wyprofilowane oparcie będzie prawidłowym wsparciem dla pleców. Dzięki temu można osiągnąć pełnię relaksu. Ze stylowymi modelami można się zapoznać na stronie https://dotd.pl/kategoria-produktu/meble-designerskie/fotele. Różnorodność fasonów i kolorów sprawia, iż można je dopasować do rozmaitych aranżacji. 

Innowacyjne podejście do konstrukcji mebli tapicerowanych pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów. Fotele poza funkcją praktyczną stają się ozdobnikami w  aranżacji wnętrz. Można je dodatkowo udekorować poduszkami lub miękki kocem, co jeszcze bardziej wpływa na przytulność.